Conitean yleinen sähköposti on matsuconfi@gmail.com, suosittelemme kuitenkin käyttämään vastaavan omaa sähköpostia. 

MATSUCONIN VUODEN 2020 CONITEA:

Pääjärjestäjä:
Hanne-Maria ”Hamajo” Karhula
paajarjestaja@matsucon.fi

Talous- ja karaokevastaava:
Minna “minnalabanana” Mäkinen
karaokevastaava@matsucon.fi

Cosplayvastaava:
Emma ”Usvalapsi” Hyyppä
cosplayvastaava@matsucon.fi

Ohjelmavastaava 
Anni ”Kae” Kortetjärvi
ohjelmavastaava@matsucon.fi

Infovastaava:
Mirto ”Kharnis” Makkonen
infovastaava@matsucon.fi

Taidekujavastaava & häirintäyhdyshenkilö:
Niina “nizku” Vääräniemi
taidekujavastaava@matsucon.fi
hairintayhdyshenkilo@matsucon.fi

Tekniikkavastaava:
Marko ”Mafuko” Saari
tekniikkavastaava@matsucon.fi

Tilavastaava:
Janne Kalliokoski
tilavastaava@matsucon.fi

Työvoimavastaava:
Marja-Leena Klint
tyovoimavastaava@matsucon.fi

Valokuvausvastaavat:
Ulla Hämeenaho & Karoliina Inkilä
valokuvausvastaavat@matsucon.fi

Logistiikkavastaava: 
Hannu Kurtti
logistiikkavastaava@matsucon.fi

Graafikko ja iltabilevastaava:
Santtu ”NEKA” Alho
iltabilevastaava@matsucon.fi

Kuvittajat:
Venla “Kirppu” Koskiniemi ja Karoliina “Pasty” Lankila

Lipunmyyntivastaava: 
Jatta Lehtinen
lipunmyyntivastaava@matsucon.fi

Turvallisuusvastaava: 
Tommi ”Tursio” Kekkonen
turvallisuusvastaava@matsucon.fi

Taittaja ja promohenkilö:
Niina ”Mana” Mäenpää

Sidosryhmävastaava ja tiedottaja:
Hannele ”Edelyne” Tervo
sidosryhmavastaava@matsucon.fi

Pelihuonevastaava:
Juho ”Tuho-setä” Vuoti
pelihuonevastaava@matsucon.fi

Green room:
Maria “Meinecoonie” Sorvali
greenroomvastaava@matsucon.fi