Conitean tavoittaa sähköpostitse ensisijaisesti conitealaiselle merkitystä osoitteesta
tai vaihtoehtoisesti osoitteesta matsuconfi@gmail.com

MATSUCONIN VUODEN 2019 CONITEA:

Pääjärjestäjä:
Hanne-Maria ”Hamajo” Karhula
paajarjestaja@matsucon.fi

Talousvastaava:
Minna “minnalabanana” Mäkinen
talousvastaava@matsucon.fi

Ohjelmavastaava:
Anna ”Hannu” Karhu
ohjelmavastaava@matsucon.fi

Infovastaava:
Teemu “Janiskeisari, Jänis” Risikko
infovastaava@matsucon.fi

Taidekujavastaava:
Niina “nizku” Vääräniemi
taidekujavastaava@matsucon.fi

Valokuvausvastaavat:
Ulla Hämeenaho & Karoliina Inkilä
valokuvausvastaavat@matsucon.fi

Työvoimavastaava:
Anni ”Kae” Kortetjärvi
tyovoimavastaava@matsucon.fi

Cosplayvastaava:
Minna ”minnalabanana” Mäkinen
cosplayvastaava@matsucon.fi

Viestintävastaava
Nita “nemoria” Mäenpää
viestintavastaava@matsucon.fi

Majoitusvastaava:
Mirjami “mirkku-chan” Ylinampa
majoitusvastaava@matsucon.fi

Pelihuonevastaava:
Jani “GreDe” Kallaanvaara
pelihuonevastaava@matsucon.fi

Logistiikkavastaava:
Hannu Kurtti
huoltovastaava@matsucon.fi, logistiikkavastaava@matsucon.fi

Graafinen vastaava:
Niina “Mp” Mäenpää
graafinenvastaava@matsucon.fi

Graafikko:
Levi Meriläinen
graafikko@matsucon.fi

Kuvittaja:
Touko “tomsan” Ahokas
kuvittaja@matsucon.fi

Iltabilevastaava:
Santtu ”NEKA” Alho

Tekniikkavastaava: 
Kimi ”drauce” Haapalainen

EA-vastaava:
Christina Pönkkö
ensiapuvastaava@matsucon.fi

Lipunmyyntivastaava: 
Jatta Lehtinen
Lipunmyyntivastaava@matsucon.fi