Matsuconia järjestävän yhdistyksen syyskokous

kirjoittaja

in

Tervetuloa Matsuconia järjestävän yhdistyksen syyskokoukseen torstaina 25.11. klo 17!
Kokouksessa valitaan Pohjoisten conien kyhääjät RY:lle uusi hallitus. Käymme läpi myös vastaavahakemuksia. Tulemalla paikan päälle voit hakea suullisesti vastaavaksi, yhdistyksen jäseneksi tai hallituksen jäseneksi.

Jos vastaavana toimiminen ei houkuta, voit hakea pelkästään yhdistyksen jäseneksi tai hallitusrooliin. Yhdistyksen jäsenyys ei maksa mitään. Lisätietoa yhdistyksestä täällä (linkki yhdistys-sivulle).

Kokouspaikkana toimii Oulun kaupungin pääkirjaston ryhmätyötila 1 torstaina 25.11. klo 17 alkaen. Myös etäyhteys onnistuu. Jos toivot osallistumista etänä, ole meihin yhteydessä etukäteen joko somen kautta tai sähköpostitse (matsuconfi@gmail.com).

Lämpimästi tervetuloa!


Kommentit

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *